w3layouts

Spamsız toplu e-mail gönderimi, hedefe yönelik e-mail toplama, e-mail listeleme ve periyodik gönderim hizmetlerini vermekteyiz.

Günümüzün pazarlama yöntemleri arasında en etkili görünen yöntemlerden birisi olan e-mail pazarlama genel olarak etkili kullanılamamaktadır. Birçok kişi normal mail adreslerinden çok sayıda e-mail göndererek mail adreslerinin spam duvarlarına takılmasına neden olmaktadır. Genel olarak kullanılan Gmail, Hotmail, Yahoo vb. adreslerin günlük mail gönderim sınırları vardır. Bu sınır aşıldığında hem mailleriniz spama düşmeye başlayacak hem de gönderim yapılamayacaktır. Bu gibi durumların önüne geçmek için toplu mail gönderim sistemleri kullanılmalıdır. Domain uzantınıza ek bir subdomain açarak ya da isteğinize bağlı olarak ana domaininiz üzerinde size sistemimizde bir üyelik açarak düzenli periyotlarla yüksek sayılarda mail gönderimi yapabilmenizi sağlıyoruz.

E-mail ile pazarlama işlemleri yaparken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar gönderim yapılacak adreslerin hedef kitleye uygunluğu, mail tasarımı ve mail konu başlığıdır. İnsanlar ilk olarak mail başlığını görürler ve bu başlık çok reklam kokuyorsa ya da ilgilerini hiç çekmeyecek bir şekilde yazıldıysa mailinizi okumazlar. Açılan maillerin ise düz yazılardan ziyada ilgi çekici tasarımlar içermesi müşterilerinizin sunduğunuz ürün ya da hizmete ilgisini arttıracaktır. En önemli nokta ise sunduğunuz ürün ya da hizmete ihtiyacı olmayan insanlara mail göndermemenizdir. Bu nedenle e-mail pazarlamada mail toplama işi çok titiz yapılmalıdır. Bazı sitelerden alınan toplu mail adresleri eski, kullanılmayan ve ya alakasız mailler içermektedir. Bu alandaki hizmetimiz ise kendi tecrübelerimize dayanmaktadır. Uzun yıllardan beri kendi pazarlama işlerimizi düzenli e-mailler göndererek yapmaktayız. Birçok sektör için titizlikle topladığımız ve yüksek okunma oranlarına ulaştığımız mail listelerimiz mevcuttur. Bu mail listeleri e-mail ekibimiz tarafından düzenli olarak güncellenmekte ve artık kullanılmayan mail adresleri listemizden temizlenmektedir.

Mersin’de bulunan Kalite Grafik Reklam Ajansımız, e-mail pazarlamasının satış oranlarına olan olumlu etki oranı ve diğer teknik detaylarını siz müşterilerimize yüz yüze görüşmelerde aktaracaktır.


.