w3layouts

Kalite Grafik, web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik hazırlama ve e-mail pazarlama çalışmalarına 2015 yılında başlamıştır. Artan müşteri taleplerini karşılamak için daha kurumsal bir yapı altında tekrar hizmetinize girmiştir. Kalite Grafik ekibi olarak öncelikle müşterilerimize pazarlama alanındaki tecrübemizi aktarmak ve somut faydalar sağlamak amacındayız. Günümüzde web siteleri ve kurumsal kimlik çalışmaları, şirketlerin ürünlerinde ya da hizmetlerindeki kalitenin ve profesyonelliğin bir göstergesi haline gelmiştir. Kalite Grafik olarak, müşterilerimizin rakiplerinden bir adım önde olmaları için özgün tasarımlar ve somut dönüşlü pazarlamaya yönelik içerikler oluşturmayı amaç edindik.


Kalite Grafik, Mersin’de kurulmuş olmasına rağmen Türkiye’de ve dış ülkelerde müşteri kitlesine sahiptir. Kalite Grafik, Kalite Tercüme bünyesinde kurulmuş ve şekillenmiş bir yapı olması nedeniyle web sitelerinde, grafik tasarım ürünlerinde ve basılı medya ürünlerinde dil kullanımına büyük özen göstermektedir. Üretilen ürünlerin birçok dile profesyonelce çevrilmesini de sağlamaktadır. Şirketinizin görünen yüzü olan web sitelerinde ve diğer reklam ürünlerinde yapılacak dil hataları şirketinizin itibarını beklenmedik şekilde düşürebilir. Bu nedenle, Kalite Grafik ekibi olarak müşterilerimizin şirket itibarını her alanda ön planda tutmak da prensibimizdir.

“ Fiziksel dünyada bir müşterinizi mutsuz ederseniz bunu 6 kişi ile paylaşır. Dijital dünyada bir müşterinizi mutsuz ederseniz bunu 6.000 kişi ile paylaşır. ”

- Jeff Bezos -

Yönetim Ekibimiz

Tüm enerjimizle siz müşterilerimizi memnun edebilmek için hizmetinizdeyiz.

Hasan Filik

Genel Müdür

Ali Dut

Proje Yöneticisi

Ersin Gider

Proje Yöneticisi