Özgen & Türkücü Avukatlık Bürosu Web Site Tasarımı

İzmir'de bulunan Özgen & Türkücü Avukatlık Bürosu ekibine, web site tasarımları için Kalite Grafik ekibini tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz. İstekleri üzerine sade bir tasarımla hizmetlerine sunduğumuz web sitelerinin işlerine olumlu katkılar yapmasını dileriz.

Projeyi Gör

Sonsuz Türk Haber Sitesi Logo Tasarımı

Türkiye'nin en doğru haberlerine, son dakika gelişmelerine ulaşabileceğiniz haber sitesi Sonsuz Türk'e logo tasarımları için Kalite Grafik ekibine güvendikleri için teşekkür ederiz.

Projeyi Gör

Toros Ortopedi Web Site Tasarımı

Toros Ortopedi, ortez ve protez ürünleri tasarlayan ve üreten, bunlar dışında tıbbi araç gereç, tıbbi cihaz, ortopedi ve plastik cerrahi ürünleri satışı yapan, sıcak kanlı ve samimi hizmetiyle ihtiyaç sahiplerine umut olan bir şirkettir. Toros Ortopedi'ye web tasarım çalışmalarında Kalite Grafik ekibini seçtikleri ve bize güvendikleri için teşekkür ederiz.

Projeyi Gör

Dostlar Otel Web Site Tasarımı (Türkçe - İngilizce)

Mersin'de 1986 yılında hizmet sunmaya başlayan Dostlar Oteli, konaklama sektöründeki 30 yıllık tecrübesinden güç alarak misafirlerine bir dost samimiyetiyle hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Konukseverliğin Akdeniz halini yaşama imkânı sunan Dostlar Oteli, 20 oda ve 50 yatak kapasitesine sahiptir. Dostlar Oteline web sitesilerinin hem Türkçe hem de İngilizce tasarımları için bizimle çalışmayı tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Projeyi Gör

Tim Hukuk Web Site Tasarımı

Tim Hukuk, Mersin'in önde gelen hukuk bürolarındandır. Tüm Hukuk, web site tasarımı projesi kapsamında eski web sitelerini yeterli bulmadıkları için en baştan web sitelerini tasarlamamızı istediler. Bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Projeyi Gör

Kalite Tercüme Web Sitesi Çalışması

Kalite Tercüme, yeminli tercüme bürosu olarak Mersin'de hizmet vermektedir. Kalite Tercüme birçok büyük yabancı şirketin, otellerin, resmi kurum ve kuruluşların çeviri işlerini yapmaktadır. Türkiye'nin en geniş iş ağına sahip ve en büyük tercüme şirketlerinden birisidir. Kalite Tercüme'ye geniş içeriğe sahip web sitelerinin tasarımında bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Projeyi Gör

Kalite Tercüme Katalog ve Broşür Tasarımı

Türkiye'nin önde gelen tercüme bürolarından birisi olan Kalite Tercüme, etkili pazarlama yöntemlerinden olan katalog ve broşür araçlarının tasarımını Kalite Grafik ekibine yaptırmıştır. Genel katalog, dış ticaret çeviri hizmetleri broşürü, akademik çeviri hizmetleri broşürü, otelcilik çeviri hizmetleri broşürü ve enerji sektörü çeviri hizmetleri broşürlerini Kalite Grafik ekibi olarak başarıyla tasarladık ve baskılarını aldık. Örnek olarak genel katalog tasarımını proje linkinde bulabilirsiniz. Tüm katalog ve broşür tasarım ve basım işlerinde bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Projeyi Gör

Mersin 3D Baskı Merkezi Logo Tasarımı

Mersin 3D Baskı Merkezi, mersinde bir ilke imza atarak ilk 3d baskı merkezini kurmuştur. Birçok yurt içi ve yurt dışı işi yapan şirket, logo tasarımları için Kalite Grafik'i tercih etmiştir. Onlara tercihlerinden ötürü çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Projeyi Gör