w3layouts

Katalog, dergi, gazete, broşür, afiş, billboard reklamları, logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf, kapaklı dosya ve daha birçok web yayını ya da basılı yayın çalışması tasarımı ve baskısı hizmetini veriyoruz.

Günümüzde reklamcılık sektörünün etki etmediği bir alan yoktur. Ürünleri veya hizmetleri müşterilere daha etkili sunabilmek için tüm sektörler kendi içlerinde yarış içerisindedirler. Bu yarışın kazananı ya da kaybedeni üretimin kalitesine bağlı olduğu kadar yapılan reklamın etkisine de bağlıdır.

Reklamcılık sektöründe fikir, tasarım ve içerik kavramları çok önemlidir. Müşterilerimize yaptığımız grafik tasarım çalışmalarında en çok kullanılan programların son sürümlerini kullanmaktayız.

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Bridge, Corel Draw gibi birçok tasarım programını ekibimiz profesyonel seviyede kullanmaktadır. Program kullanımınız çok iyi olabilir fakat ortaya koyacağınız bir reklam ve tasarım fikri yoksa kaliteli bir çalışma yapmanız çok zordur. Bunun için ajansımızda oluşturduğumuz iki ekip mevcuttur. Bu ekiplerden birisi fikir ve içerik alanında diğeri ise bunları görselleştiren programları kullanma alanında uzmanlardır. Ajansımızın uzman tercümanlardan oluşan bir tercüme bürosu ile bağlantılı olması da fikir ve içerik üretimlerimizin kontrolü konusunda bize yüksek katkı sağlamaktadır.

Mersin’de bulunan Kalite Grafik Reklam Ajansımız, grafik tasarım çalışmalarımız hakkında detaylı teknik bilgiyi siz müşterilerimizle yapacağımız bire bir görüşmelerde tarafınıza aktaracaktır. Ayrıca, çalışmalarımızdan önce sizlere sunacağımız hizmetin kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için kısa sorular içeren bir anket yapıyoruz.


.