w3layouts

Profesyonel ekibimizle web sitesi tasarımı, web sitesi programlama, web sitesi geliştirme ve web sitesi yönetimi hizmetlerinin hepsini sağlamaktayız.

Yapılan araştırmalara göre bir çok kişi girdikleri web sitesinden iki dakikadan daha az sürede çıkmaktadırlar. Yani müşterilerimizde profesyonel, güvenilir ve etkileyici bir izlenim bırakmak için yalnızca iki dakikamız var. Bu süre zarfında girilecek sayfaların açılım süreleri, kullanılan renkler, tasarım şekilleri vb. araçlar yukarıdaki amacımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, web sitelerinde tasarım ve kod yapısı en önemli adımlardır. Bu adımları amaca uygun gerçekleştirebilmek için profesyonel bir bakış açısına sahip olmak gerekir. Bir çok kişi çok iyi kod düzeni kurabilir, çok iyi renk seçimleri de yapabilir fakat güncel döneme uygun olarak etkileyici ve şirket itibarını yükseltici tasarımlar yapmak için marka kavramını iyi anlamış ve profesyonel pazarlama konusunda kendini iyi geliştirmiş olmak gerekir. Biz web hizmetleri ekibimizi bu temelde oluşturduk.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yaptığımız web sitesi çalışmasının önce kendimiz tarafından beğenilmesine ve farklı kişiler tarafından içerik, kod düzeni ve tasarım olarak kontrol edilmesine özen gösteriyoruz. Web tasarım bir ekip çalışmasıdır. Herkesin uzman olduğu bir alan vardır. Eğer web sitesinin tamamı bir kişinin elinden çıkarsa yüksek ihtimalle hatalar kaçınılmaz olacaktır. Biz yaptığımız ekip çalışması ile hatayı en aza indirgeyerek çağımıza uygun tasarımlar ve arama motorlarının dostu kod düzenleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

Mersin’de bulunan Kalite Grafik Reklam Ajansımız, web tasarım hizmetlerimiz konusundaki detaylı teknik bilgileri siz müşterilerimize bire bir görüşmelerimizde aktaracaktır. Görüşmelerimizde kısa sorulardan oluşan anketimizin doldurulması ile, müşterilerimize nasıl daha uygun bir web sitesi tasarlayabiliriz sorumuza cevap arıyoruz.


.