w3layouts

Mersin’de bulunan Kalite Web Akademi eğitim kuruluşumuz web tasarım ve grafik tasarım alanında uygulamalı sektörel eğitim vermektedir.

Her insanın kişisel gelişim sürecinde mesleki eğitim dışında da ilgi duyduğu alanlarda kendini geliştirmesi ve nitelik kazanması, gelecek açısından çok faydalı bir kazanımdır. Günümüzde, ülkemiz şartlarında mesleki eğitim aldığımız ve geleceğimizi şekillendirmeyi düşündüğümüz alanlarda öne çıkabilmemiz için CV’mizi artılarla doldurmamız bize her alanda avantaj sağlayacaktır. Geleceğimiz için ilgi duyduğumuz farklı bir alandan da kazanım sağlayabilecek hale gelmek özgüvenimizi arttıracak, bize farklı iş imkanları sunacaktır. Yakın sayılacak bir zamanda hızla gelişen ve geleceğin en büyük sektörü sayılan sanal dünya, bize farklı ve çağı yakalama imkanı sunan bir çok meslek dalı sunmaktadır. Bunlardan en yaygın olanlarından ikisi de grafik ve web tasarım dalıdır.

Grafik tasarım ve web tasarım hizmeti, en küçük yerel işletmeden en büyük kurumsal şirketlere kadar her alanda her kademede gerekli duruma gelmiştir. Sektörde oluşan talebin karşılanamayışı nedeniyle, tasarım becerisi olmayan, programları kullanmayı bilmeyen, baskı işlerinden anlamayan bir çok kişi bu işe yönelmiş ve müşterilerin çoğu bu gibi kişiler nedeniyle mağduriyet yaşamıştır. Bu sektörde çalışan ve işini profesyonel bir iş akışıyla nitelikli olarak yapan kişi sayısı çok azdır.

Kalite Web Akademi, sizlere grafik tasarım programları ve web tasarım kodlamasının öğretilmesinin yanı sıra sektörde profesyonel işler yapabilmenizi sağlayacak tasarım fikirlerinizin oluşması konusunda da gerekli eğitimi verecektir. Tek hedefimiz, Kalite Web Akademi kurslarından çıkan arkadaşlarımızın, program kullanımını veya kodlamaları detaylı şekilde öğrenerek bunları özgün tasarımlar üretme becerisiyle harmanlayarak sektörde çalışma yetkinliğine ulaşmasıdır.

Aldığınız eğitimleri CV’nize dökebilmeniz için de yardımcı olmaktayız. Sizlerin başarısı, bizim başarımızdır.

Kurs sınıfımızda akıllı tahta kullanmaktayız. İnteraktif bir eğitim hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, akıllı tahta kullanımı projeksiyon siteminden kaynaklı sorunları engelleyerek, tasarım alanındaki en önemli unsur olan renklerin daha doğru algılanmasını sağlamaktadır.

Kurs gruplarımız 4’er kişiye bölünerek oluşturulmaktadır. Bu grupların oluşmasında, yaş ve öğrencimizin tasarım alanındaki düzeyi etkili olmaktadır. Gruplarımızı maksimum 4 kişiden oluşturarak, kişisel ilgiyi ve derse odaklanmayı maksimum seviyeye çıkararak interaktif dersler yapabiliyoruz. Eğitimlerimizi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Brussel Capital University onaylı eğitim sertifikasına sahip eğitmenlerimiz vermektedir.

Her öğrencimize kurs sonunda tarafımızdan onaylı başarı sertifikası veriyoruz.


.